Asset Publisher Asset Publisher

Back

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane szkoły i przedszkola z terenu Nadleśnictw Bircza i Krasiczyn do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "100 lat LP".

 

W tym roku Lasy Państwowe obchodzą swoje 100-lecie. Wyjątkowy jubileusz jest okazją do przybliżenia społeczeństwu pracy leśnika, zwrócenia uwagi na las i otaczającą nas przyrodę. Konkurs plastyczny może być dobrą formą zainteresowania uczestników naturą, lasem i środowiskiem, a także przedstawienie zawodu leśnika. Niebagatelne jest również doskonalenie umiejętności plastycznych i poznawanie różnych technik artystycznych. Konkurs skierowany jest do najmłodszych mieszkańców naszego regionu, podzielony został na dwie kategorie wiekowe (przedszkolaki 5-7 lat i uczniowie kl. 1-3 szkół podstawowych).

 

Tegoroczny konkurs organizujemy wspólnie z Nadleśnictwem Krasiczyn. Prace konkursowe można dostarczać osobiście lub za pośrednictwem poczty do siedziby obu nadleśnictw, w terminie do 24 maja. Wręczenie nagród odbędzie się podczas wydarzenia organizowanego na Rynku Starego Miasta w Przemyślu 16 czerwca o godz. 15:00.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod adresem grzegorz.solarz@krosno.lasy.gov.pl lub pod nr telefonu 784 374 749